Ласкаво просимо! Ви можете увійти або створити обліковий запис.

 

Адміністрація магазину "Інструмент Плюс" гарантує забезпечення повної конфіденційності інформації, отриманої від зареєстрованих користувачів.
 
Вся інформація, яку Ви вкажете при реєстрації, буде зберігатися в захищеній базі даних.
 
Ваші реєстраційні дані нам потрібні виключно для того, щоб наші менеджери змогли з Вами зв'язатися по телефону, а служба доставки змогла доставити замовлений Вами товар в потрібне місце в термін.
 
Крім того, зареєструвавшись, Ви зможете отримувати інформацію про всіх новинах нашого магазину: нових товарів, розпродажів, спеціальних програмах.
 
Якщо у Вас виникнуть якісь проблеми або питання по авторизації-реєстрації в магазині - скористайтеся формою відправки повідомлень нашого магазину і ми завжди допоможемо Вам!
 
 
Загальні положення:
 
   1. Деякі об'єкти, розміщені на сайті є інтелектуальною власністю магазину "Інструмент Плюс". Використання таких об'єктів встановлено чинним законодавством України.
   2. На сайті магазину "Інструмент Плюс" є посилання, що дозволяють перейти на інші сайти. Магазин "Інструмент Плюс" не несе відповідальності за відомості, що публікуються на цих сайтах, і надає посилання на них тільки з метою забезпечення зручності для відвідувачів свого сайту .
 
Особисті відомості та безпека:
 
   1. Магазин "Інструмент Плюс" гарантує, що ніяка отримана від Вас інформація ніколи і ні за яких умов не буде надана третім особам, за винятком випадків, передбачених чинним законодавством України.
   2. У певних обставинах магазин "Інструмент Плюс" може попросити Вас зареєструватися і надати особисті відомості. Надана інформація використовується виключно при обробці замовлення на сайті або для надання відвідувачеві доступу до спеціальної інформації.
   3. Особисті відомості можна змінити, оновити або видалити в будь-який час в розділі "Кабінет".
   4. Для того щоб забезпечити Вас інформацією певного роду, магазин "Інструмент Плюс" з Вашої явної згоди може надсилати на вказаний при реєстрації адресу електронної пошти інформаційні повідомлення. У будь-який момент Ви можете відмовитися від неї.
   5. Як і багато інших сайтів, магазин "Інструмент Плюс" використовує технологію cookie, за допомогою якої він налаштовується на роботу особисто з Вами.
   6. Відомості на даному сайті мають суто інформативний характер, у них можуть бути внесені будь-які зміни без будь-якого попереднього повідомлення.