Ласкаво просимо! Ви можете увійти або створити обліковий запис.

FISKARS

Показувати:
Список
Сітка
Відображати:
Сортування
Сокира для кемпінгу FISKARS X5

При довжині всього 228 мм і загальній вазі 480 г віна ідеальна для туристів та любителів відпочинку на природі. Ідеально відшліфоване лезо з подвійним ступенем гарту забезпечує максимальну міцність. Антифрикційне покриття захищає лезо від корозії і знижує тертя на 25% Лезо зафіксовано в топорище і не зірветься навіть при активній роботі Оптимальний баланс від центру ваги забезпечує максимальну силу удару. Легке, міцне і зносостійке топорище з матеріалу FiberCompTM зводить до мінімуму фізичне напруження при роботі Гачкоподібна форма рукоятки запобігає вислизанню інструменту Сокира захищена брезентовим чохлом для зручності зберігання й перенесення.

817.00грн.
Сокира універсальна Fiskars X7

Довжина 355 мм , загальна вага 640 г Універсальна сокира для туристів та любителів відпочинку на природі , зручна для застосування на відпочинку. Ідеально відшліфоване лезо з подвійним ступенем гарту забезпечує максимальну міцність Антифрикційне покриття захищає лезо від корозії і знижує тертя на 25% Лезо зафіксовано в топорище і не зірветься навіть при активній роботі Оптимальний баланс від центру ваги забезпечує максимальну силу удару. Легке , міцне і зносостійке топорище з матеріалу FiberCompTM зводить до мінімуму фізичне напруження при роботі Амортизуюче покриття SoftGripTM забезпечує міцне захоплення Гачкоподібна форма рукоятки запобігає вислизанню інструменту Сокира захищена практичним пластиковим чохлом для зручності зберігання й транспортування.

1,249.00грн.
Сокира універсальнаFiskars X10

Довжина 440 мм , загальна вага 980 г Сконструйована спеціально для столярів , теслярів і будівельників Кут заточування ріжучої кромки 30 Ідеально відшліфоване лезо з подвійним ступенем гарту забезпечує максимальну міцність. Легке , міцне і зносостійке топорище з матеріалу FiberCompTM зводить до мінімуму фізичне напруження при роботі Оптимальний баланс від центру ваги забезпечує максимальну силу удару.

1,399.00грн.
Сокира-колун FISKARS X17

1,599.00грн.
Сокира-колун Fiskars x25

1,749.00грн.
Точило для ножів та сокир Fiskars

349.00грн.
Лопата полегшена для снігу (автомобільна) Fiskars

366.00грн.
Пила Fiskars Xtract SW75

876.00грн.